Сервіс

Програма лояльності

Відчуйте переваги нашої системи лояльності!

Сервісний центр «НІКО Істлайн Запоріжжя» завжди йде назустріч своїм клієнтам. Ми з радістю дбаємо про ваше авто і про ваш комфорт на всіх етапах його експлуатації.

Ми розробили спеціальну систему лояльності для обслуговування автомобілів на нашій СТО.

Умови програми лояльності «5 діамантів»

Кожен покупець автомобіля і клієнт сервісної станції в дилерській мережі «НІКО» автоматично стає учасником Програми Лояльності «5 діамантів», яка діє у всіх дилерських центрах мережі «НІКО» на території України.

Програма лояльності «5 діамантів» включає в себе 5 рівнів, поступове сходження яке дозволяє клієнтам «НІКО» використовувати набір бонусів під час обслуговування автомобіля, придбання запасних частин і аксесуарів, а також ряд додаткових привілеїв згідно умов програми.

Умовами переходу до наступного рівня є покупка автомобіля або досягнення певної суми обслуговування, покупки запасних частин, аксесуарів або додаткового обладнання.

РівеньКількість куплених автоНакопиченняЗнижка на придбання автоЗнижка на обслуговування на сервісі
1110 0000,5%2%
2250 0001%4%
33100 0001,5%5%
44150 0002%7%
55250 0003%10%

Додаткові можливості в рамках Програми Лояльності

Програма «Друзі»

Підвищити свій рівень в програмі лояльності можна шляхом залучення своїх друзів до покупки або обслуговування автомобілів на СТО дилерської мережі «НІКО». У разі, якщо по вашій рекомендації, клієнтами станції технічного обслуговування дилерської мережі «НІКО» стали 2 або більше ваших друзів і кожен з них отримав рівень участі в програмі, ви автоматично стаєте учасником свого наступного рівня програми лояльності «5 діамантів».

Програма «Сім'я»

Якщо член вашої родини (мати/батько, син/дочка, чоловік/дружина, брат/сестра, що підтверджується відповідними документами) бажає придбати автомобіль або пройти обслуговування свого автомобіля на СТО дилерської мережі «НІКО», він отримує знижку в програмі лояльності «5 діамантів» того ж рівня, що і ви. Також ви маєте можливість вести загальний накопичувальний рахунок, який допоможе вам і членам вашої сім'ї швидше підвищити рівень участі в програмі.