Вигравай сертифікат на подорож за кордон від Suzuki у липні*!


02.07.2021
large.png

За умовами акції «Відкривай світ з Suzuki» з 1 липня усі покупці-фізичні особи будь-якої моделі автомобіля Suzuki, які придбали авто, мають великі шанси отримати один із 15 сертифікатів на відпочинок номіналом 30 тисяч гривень кожен. Кросовери SX4 та Vitara, компактний Ignis та позашляховик Jimny, що знайдуть своїх власників у липні 2021 р. у будь-якому регіоні України**, можуть зробити своїм власникам приємний сюрприз, оскільки за номером свого кузову автомобіля можуть визначити отримувача подарунку – сертифікату на подорож.

Отримувачі подарунків будуть визначені 5 серпня о 12:00 за правилами Акції у прямому ефірі на Facebook-сторінці https://www.facebook.com/suzuki.ukraine зі збереженням відео розіграшу у соціальних мережах.

Дізнатися подробиці акції і записатися на тест-драйв можна в салоні офіційного дилера Ніко Істлайн Запоріжжя за адресою: вул. Перемоги, 74-Б (Набережна магістраль), тел.: (061) 2222-330.

Ознайомитися з правилами акції можна за посиланням.

*Під сертифікатом розуміється грошова винагорода на подорож у розмірі 30 тисяч гривень на рахунок переможця згідно з умовами акції, що викладені на сайті Suzuki.ua
**За виключенням тимчасово окупованих територій.

Возврат к списку

Loading...