ИТОГИ 2018 ГОДА: SUZUKI УВЕЛИЧИЛИ ДОЛЮ РЫНКА ДО 3,4% В УКРАИНЕ


ИТОГИ 2018 ГОДА: SUZUKI УВЕЛИЧИЛИ ДОЛЮ РЫНКА ДО 3,4% В УКРАИНЕ 08.01.2019

Компанія ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний дистриб'ютор автомобілів і мототехніки Suzuki в Україні, за підсумками 11 місяців 2018 року реалізувала на 8% більше автомобілів у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, збільшивши свою частку ринку до 3,4% *.

За результатами 11 місяців цього року сім'я SUZUKI збільшилася більш ніж на 2400 українців, які віддали свою перевагу автомобілям Suzuki в Україні. А флагман модельної лінійки Vitara вже 3-й рік поспіль залишається лідером SUV-B сегмента в Україні. Безумовно, таке зростання продажів було б неможливим без привабливого модельного ряду, вигідної цінової пропозиції, а також високого рівня персоналу дилерських центрів. Розуміючи важливість останнього фактору, імпортер Suzuki щорічно проводить конкурс професійної майстерності серед фахівців з продажу автомобілів. На чергове щорічне змагання були запрошені кращі продавці-консультанти з дилерських центрів Suzuki з усієї України. В цьому році ми прийняли рішення відійти від звичних всім умов стандартних змагань. Кожен учасник отримав два різних завдання, виконання яких було оцінено незалежними суддями.

Абсолютним переможцем конкурсу професійної майстерності 2018 став Москвітін Ернест (АЛЬФА-М ПЛЮС, Харків). Перше місце в фіналі посів Дев'ятков Євген (НІКО Істлайн, Запоріжжя). Друге місце в фіналі одержав Ящішев Віталій (ЛІГА ДРАЙВ, Хмельницький). Третє місце в фіналі посіла Ликтей Вікторія (АВТО-ПРЕСТИЖ ЗАХІД, Івано-Франківськ).

«Головним пріоритетом для нашої компанії є відповідність очікуванням своїх клієнтів. У планах на 2019 рік уже є розширення модельної лінійки, щоб порадувати найвимогливіших покупців. Також ми плануємо продовжити інвестувати як у розвиток бренду в Україні, так і в розвиток працівників дилерської мережі, що допоможе нам не збавляти обертів по нарощуванню частки ринку і в майбутньому» - зазначає Наталія Хмара, директор департаменту Suzuki ДП« АВТО Інтернешнл».

* за даними «Автоконсалтинг» за 11 місяців 2018 року

Возврат к списку

Loading...