SUZUKI ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВЕ ПОКОЛІННЯ JIMNY І ОНОВЛЕНУ ВЕРСІЮ VITARA НА АВТОШОУ В ПАРИЖІ


02.10.2018

large[1].png На автосалоні в Парижі Suzuki порадує споживачів своїми довгоочікуваними новинками - легендарний Jimny в новій генерації отримав повністю новий кузов і інтер'єр, зберігши позашляхову концепцію свого попередника. Також на стенді буде бестселер серед кросоверів B-класу модель Vitara в оновленій версії.

Suzuki Jimny

Нова версія Jimny залишається вірною своїм характером, наслідуючи чотири основні технічні особливості: раму сходового типу, екстраординарну геометричну прохідність (кути в'їзду / з'їзду / рампи), два нерозрізних моста, привід на чотири колеса і понижуючий ряд роздаточної коробки. Поряд з високими позашляховими якостями оновлена ​​версія Jimny стала більш комфортною для їзди по дорогах загального користування. Крім цього попередній 1.3-літровий двигун замінений 1.5-літровим, що видає більш високі показники потужності і крутного моменту у всьому діапазоні оборотів двигуна в порівнянні з попередником.

Не залишить байдужим нікого і особливий дизайн кузова нового покоління Jimny - квадратний дизайн кузова поєднує в собі армійський стиль 70-х, сучасну брутальність і практичну функціональність утилітарного позашляховика з хорошою оглядовістю за рахунок плоского капота.

Нова версія Jimny об'єднує простоту, красу функціоналу і надійну (перевірену часом) повнопривідну технологію від SUZUKI, яка захоплює як любителів міських вулиць, так і шанувальників справжнього бездоріжжя.

Suzuki Vitara

Поточне четверте покоління Vitara було представлено в 2015 році. Воно відповідає нинішнім тенденціям зменшення габаритів кузова. Ці автомобілі оснащені унікальною системою повного приводу Suzuki ALLGRIP 4WD для поліпшення позашляхових характеристик і підвищення рівня безпеки в русі, а також широким вибором аксесуарів для відображення всіх переваг кожного власника.

У 2018 році, на честь тридцятої річниці моделі, зовнішній вигляд Vitara стане більш витонченим. Крім того, автомобіль отримав більш досконалі системи безпеки.

Крім цього на додаток до відомого двигуна об'ємом 1,4 л прямого вприскування з турбонадувом, яким був оснащений Vitara S, представлений новий силовий агрегат - 1 л. Новий 1-літровий двигун прямого вприскування з турбонадувом був спеціально розроблений для створення балансу між потужністю і впливом на навколишнє середовище.

Оновлений Vitara тепер оснащений більш досконалими функціями безпеки, які допомагають водієві уникнути нещасних випадків в більшості ситуацій і допомагають зберігати спокій під час керування автомобілем. Система безпечного гальмування Radar Brake Support (RBS), яка використовує короткохвильовий радар, замінена на систему автоматичного гальмування Dual Sensor Brake Support (DSBS), яка використовує монокулярну камеру і лазерний радар (MFL), для реалізації функції розпізнавання пішоходів для мінімізації травм від удару при зіткненні. Відтепер доступні система попередження про виїзд зі смуги, і система розпізнавання дорожніх знаків (TSR).

Моделі з автоматичною коробкою передач тепер оснащені адаптивним круїз-контролем (АСС) з функцією Stop & Go, яка дозволяє слідувати за автомобілем, який рухається попереду, зберігаючи при цьому достатню дистанцію, завдяки короткохвильовому радару. Встановлена примусово вручну водієм швидкість є максимально допустимою швидкістю руху. Система контролю сліпих зон (BSM) і система допомоги при виїзді заднім ходом (RCTA) також вперше представлені в автомобілях Suzuki.

Обидві новинки очікуються в Україні в 2019 році.

Возврат к списку

Loading...