Автосалон Suzuki на Набережній Магістралі
м. Запоріжжя, ул. Перемоги 74б
Інформаційна служба: 0-800-50-25-25 (Безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів)

ціна від

663 900 грн.

Нова Suzuki Vitara – це модернізований та покращений компактний кросовер класу «В», що займає провідну позицію у своєму класі. Оновлена версія відрізняється від попередника більш вишуканим екстер’єром, сучасними системами безпеки, комфортним та зручним салоном, а також інноваційним повним приводом ALL GRIP.

Огляд 360°

Огляд 360°

Колір кузова

26U Білий (White)

360°
Колір кузова
Колір кузова

Технології
6-ступенева автоматична коробка передач

Відмінні динамічні якості оновленої Vitara були досягнені завдяки дещо збільшеному діапазону передавальних чисел на 6-ступечатому автоматі. Також завдяки цьому суттєво зменшуються витрати палива навіть при їзді в режимі круїз-контролю на великій швидкості. Конструкція автоматичної 6-ступеневої КПП передбачає наявність охолоджувача, який виключає можливість її перегрівання.

Система Smartphone Linkage Display Audio

Надсучасна система Smartphone Linkage Display Audio дозволяє синхронізувати смартфон та сенсорний дисплей автомобіля. Підтримуються платформи Apple CarPlay, Android Auto™ та MirrorLink™. Після підключення через порт USB будь-якої сумісної моделі iPhone у користувача виникає можливість отримати доступ до музичної колекції, здійснити телефонні дзвінки, відправляти та отримувати повідомлення, а також користуватися навігаційною системою за допомогою голосових команд. Власники смартфонів на базі Android під час керування автомобілем отримують доступ до таких сервісів, як Google Maps™ та Google™ Search.

Гібрид

Повністю нова 48-Вольтова м'яка гібридна система SHVS від SUZUKI складається з інтегрованого стартера-генератора (ISG), який водночас виконує функцію електродвигуна, літій-іонної батареї з робочою напругою у 48 Вольт і перетворювача постійного струму 48В-12В. Завдяки використанню у гібридній системі більшої робочої напруги, ніж звичайні бортові 12В у авто, збільшується кількість енергії, яка отримується під час гальмування або уповільнення, а також збільшується потужність електродвигуна, який допомагає звичайному бензиновому двигуну, що у свою чергу призводить до зменшення споживання палива та покращення загальної ефективності руху.

Передні та задні датчики паркування

У передніх та задніх бамперах розташовані ультразвукові датчики, що сповіщають водія про наближення до якихось перешкод. При цьому на мультиінформаційний дисплей виводиться візуальне попередження та подається звуковий сигнал. Ці ж датчики задіяні при активації системи стабілізації швидкості автомобіля, а також при роботі системи контролю відстані до автомобіля, що рухається попереду.

Камера заднього виду

Зображення з камери заднього виду виводиться на центральний дисплей, що дозволяє водієві безпечно та зручно керувати автомобілем при паркуванні.

Кольоровий інформаційний дисплей

В центральній частині консолі приладів ергономічно розташований кольоровий дисплей розміром 4,2 дюйми. Він відображає експлуатаційні та динамічні дані автомобіля, а також сповіщає про стан роботи супутніх систем. Так, цей дисплей надає інформацію про режим роботи системи ALLGRIP, показники крутного моменту, потужності силового агрегату, інформацію про динаміку гальмування або збільшення швидкості.

Комфорт

Усі деталі інтер’єру оновленої Vitara виконані з високоякісного матеріалу. Його витончений та неповторний стиль не залишить байдужим навіть самого примхливого поціновувача комфорту. Розташування елементів керування автомобілем розташовані так, щоб забезпечити водія максимальним рівнем комфорту.

Попередження про рух ззаду*

Під час руху заднім ходом спеціальна система попередження сигналізує водію про наближення з того чи іншого боку інших автомобілів. Робота цієї системи незамінна, наприклад, при виїзді зі стоянки або подвір’я. Ця функція активна при швидкості заднім рухом до 8 км/год. Водія буде проінформовано про появу перешкоди візуальним сповіщенням на дисплей та звуковим сигналом.
* Для Vitara 1.4 л BOOSTERJET

Адаптивний круїз-контроль (ACC)*

Система адаптивного круїз-контролю використовує технологію радіохвиль, завдяки якій визначається відстань до автомобіля, що рухається попереду. У разі відсутності попереду автомобіля, система автоматично підтримує швидкість, що була встановлена водієм. При цьому показник швидкості не повинен бути меншим за 40 км/год. Комплектації із шестиступенними автоматичними КПП оснащені системою адаптивного круїз-контролю із функцією Stop & Go. Ця функція допомагає змінювати динаміку руху автомобіля, забезпечуючи безпечну відстань від інших транспортних засобів.
* Для Vitara 1.4 л BOOSTERJET

Контроль мертвих зон*

Ця система дозволяє виявляти транспортні засоби у мертвих зонах під час зміни смуги. Вона активується на швидкості більше 15 км/год та дозволяє уникнути зіткнення під час такого маневру завдяки роботі двох радарних датчиків, що розташовані по обидва боки задньої частини автомобіля. Візуальне попередження здійснюється у вигляді ввімкненою світлодіодної піктограми на боковому дзеркалі з того боку, з якого виникає перешкода. У разі, коли водій все ж таки збирається змінити смугу, окрім візуального попередження вмикається й звукове.
* Для Vitara 1.4 л BOOSTERJET

Зміна смуги руху*

Унікальна функція контролю зміни смуги руху на оновленій Vitara контролюється у комплексі трьома системами, а саме:
1) Системою звичайного попередження про зміну смуги руху. При цьому, якщо автомобіль рухається зі швидкістю більш ніж 60 км/год, то система надає водію візуальне та тактильне повідомлення;
2) Система, яка допомагає запобігти зміні смуги. Вона активується якщо автомобіль рухається зі швидкістю від 60 до 160 км/год. Ця система допоможе водієві повернути автомобіль на первинну смугу руху у разі його відхилення;
3) Система, що сигналізує водія про виляння автомобіля. Вона активізується на швидкості більше 60 км/год та в автоматичному режимі обчислює модель подальшого руху.
* Для Vitara 1.4 л BOOSTERJET

Автоматичне гальмування*

Інноваційна система екстреного гальмування дозволяє уникнути зіткнення із пішоходом або автомобілем, що рухається у попутному напрямку. Це можливо завдяки функціонуванню двох датчиків – монокулярної камери та спеціального лазерного датчику. При виникненні ризику зіткнення можливі варіанти роботи цієї системи, а саме: різке гальмування або допоміжне застосування гальмівного зусилля при виявленні панічного натискання на гальма з боку водія.
* Для Vitara 1.4 л BOOSTERJET

SUZUKI SAFETY SUPPORT

Suzuki Vitara завжди була прикладом втілення найвищого рівня безпеки. Оновлена модель має у своєму арсеналі засобів безпеки 7 подушок, систему курсової стійкості, інноваційну систему розпізнавання перешкод та систему контролю пересування по смузі Safety Support, систему автоматичного гальмування, функцію контролю мертвих зон та систему адаптивного круїз-контролю.

Турбований двигун 1.4 BOOSTERJET

Новий турбодвигун з прямим впорскуванням 1.4 BOOSTERJET посилює задоволення від керування Vitara. Турбонагнітач через проміжний охолоджувач подає у циліндри стиснуте повітря, що у свою чергу дозволяє двигуну збільшити крутний момент в широкому діапазоні обертів, та досягти його максимальних показників починаючи вже з 2000 об/хв. Система прямого впорскування додатково покращує показники витрати палива у різних режимах руху за рахунок впорскування палива безпосередньо у циліндри та оптимізації кількості, часу та тиску впорскуваного палива. Крім того, ефективність витрати палива також підвищується за рахунок електронного регулювання фаз газорозподілу (VVT), рециркуляції та охолодження відпрацьованих газів (EGR) і більш високого ступеня стиснення.

Мультисенсорний дисплей

Нова Vitara обладнана 7-дюймовим мультисенсорним дисплеєм. Користувачу доступні такі функції, як відтворення аудіо файлів, Hands-Free, сучасна навігаційна система та набір опцій смартфона. Всього передбачено 4 режими роботи: прослуховування, дзвінок, рух та підключення.

Рефлекторні світлодіодні FULL-LED фари

Потужні та надефективні рефлекторні світлодіодні FULL-LED фари, встановлені на всіх VITARA, обладнаних двигуном 1,4 BOOSTERJET, окрім чудового ефективного освітлення у будь-яку пору доби або року, підкреслюють належність авто до топової лінійки VITARA та роблять екстер’єр VITARA ще більш емоційним та привабливим

Фари зі світлодіодами

Використання світлодіодних ламп в режимі ближнього світла в значній мірі дозволяють підвищити енергоефективність всієї системи освітлення. Лінзи передніх фар мають світлову окантовку блакитного кольору, що додає витонченості та підкреслює сучасну стилізацію автомобіля.

Режим Snow

Сама назва цього режиму експлуатації автомобіля говорить про можливість його використання на слизьких дорогах, під час снігопадів, на льоді або при їзді у багнюці. Режим SNOW не дозволяє колесам пробуксовувати та автоматично перерозподіляє крутний момент на задні колеса при повороті. Таким чином забезпечується максимально ефективне зчеплення коліс із дорожнім покриттям. При цьому система ESP активується заздалегідь, що дозволяє забезпечити курсову стійкість. У цьому режимі керування автомобілем на засніженій або слизькій дорозі найкомфортніше та безпечне.

Режим Lock

Для досягнення максимального рівня зчеплення коліс та дорожнього покриття оптимальним буде активація режиму LOCK. При цьому забезпечується незмінний жорсткий розподіл крутного моменту між вісями. У разі, коли автомобіль застряг у снігу або мокрому ґрунті, комплексна робота усіх систем, включаючи ESP, дозволяє вивільнити його з пастки. Основне зусилля гальмівної системи при цьому зосереджено на колесах, що пробуксовують, а розподіл необхідного обертового моменту відбувається для коліс, що безпосередньо зчеплені із дорожнім покриттям. У разі перевищення показника швидкості у 60 км/год в режимі LOCK відбувається автоматичне перемикання на інший режим – SNOW.

Режим Sport

У спортивному режимі руху повний привід використовується більш активно, ніж при їзді у автоматичному. Прискорення та різка зміна крутного моменту у спортивному режимі викликають більш швидку реакцію двигуна, забезпечуючи високу динаміку, підвищений рівень керованості з боку водія. В моделях із автоматичною КПП такий режим підтримує оптимально високу швидкість обертів.
Також цей режим дещо затримує роботу системи ESP для того, щоб водій зміг відчути всі переваги спортивної динамічної їзди.

Режим Auto

Автоматический режим предусматривает работу двух ведущих колес, но при необходимости (например, пробуксовке) включается система движения в режиме полного привода. Такой режим работы имеет в качестве приоритета экономию топлива и полный привод включается только в случае особой необходимости. Полезным такой режим будет и во время движения в сложных погодных условиях с внезапными осадками и др.

Технологія ALLGRIP 4WD

Інженери компанії SUZUKI суттєво змінили та вдосконалили систему повного приводу оновленої Vitara. Були впроваджені нові технології щодо забезпечення комфортного та безпечного керування автомобілем. Нова технологія ALLGRIP може функціонувати у чотирьох незалежних режимах, які водій обирає відповідно до умов керування автомобілем. Передбачені такі режими, як Auto, Sport, Snow або Lock, а переключити їх можна за допомогою регулятора, що розташований на головній консолі керування.

5-ступенева механічна коробка передач

Високий рівень економії палива та неперевершені динамічні якості оновленої версії Vitara досягнуті завдяки оптимально підібраним передавальним числам коробки перемикання передач. Сама ж робота трансмісії відзначається плавністю та інформативністю завдяки запровадженню різноманітних інноваційних технологій.

Двигун 1.6

Конструкція надійного 1.6 літрового двигуна модернізована для збільшення крутного моменту у всьому діапазоні обертів. Зменшення ваги двигуна і навісного обладнання дозволяє домогтися чудової економії палива поряд з високою потужністю.

 • ДВИГУН
 • ТРАНСМІСІЯ
 • ГІБРИД
 • ALLGRIP 4WD
 • ОСВІТЛЕННЯ
 • МУЛЬТИМЕДІА
 • БЕЗПЕКА
 • КОМФОРТ
 • Турбований двигун 1.4 BOOSTERJET
 • Двигун 1.6
 • 6-ступенева автоматична коробка передач
 • 5-ступенева механічна коробка передач
 • Гібрид
 • Технологія ALLGRIP 4WD
 • Режим Auto
 • Режим Sport
 • Режим Lock
 • Режим Snow
 • Фари зі світлодіодами
 • Рефлекторні світлодіодні FULL-LED фари
 • Мультисенсорний дисплей
 • Система Smartphone Linkage Display Audio
 • SUZUKI SAFETY SUPPORT
 • Автоматичне гальмування*
 • Зміна смуги руху*
 • Контроль мертвих зон*
 • Адаптивний круїз-контроль (ACC)*
 • Попередження про рух ззаду*
 • Комфорт
 • Кольоровий інформаційний дисплей
 • Камера заднього виду
 • Передні та задні датчики паркування

Технічні параметри Технічні параметри
 • Габаритні розміри
 • Місткість та маса
 • Двигун 1,6
 • Двигун 1,4
 • Трансмісія
 • Шасі
 • Динаміка та Екологія
 • Габаритна довжина, мм

  4175

 • Габаритна ширина, мм

  1775

 • Габаритна висота, мм

  1610

 • Колісна база, мм

  2500

 • Колія передніх коліс, мм

  1535

 • Колія задніх коліс, мм

  1505

 • Мінімальний
  радіус розвороту, м

  5,2

 • Мінімальний
  дорожній просвіт, мм

  185

Двигун

Система привода

Трансмісія

Споряджена маса, кг

Повна маса, кг

Місткість

Бензиновий 1,6 л WT

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

1075

1120

1160

1185

1730

Бензиновий 1.4л BOOSTERJET+ SHVS

2WD

4WD (ALLGRIP)

6AT

1200-1230

1270-1295

1710

1780
 • Кількість місць (осіб)

  5

 • макс. об'єм, л (за даними виробника)

  1120

 • зі складеними спинками заднього сидіння, л

  710

 • із піднятою задньою спинкою, л

  375

 • Об’єм паливного бака, л

  47

 • Тип

  M16A

 • Кількість циліндрів

  4

 • Кількість клапанів

  16

 • Робочий об'єм, см3

  1586

 • Паливна система

  багатоточкове впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  78.0 × 83.0

 • Ступінь стискання

  11,0

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/хв

  117(86)6,000

 • Крутний момент, Н-м/хв

  151/4,400

 • Робоча напруга SHVS, В

  48

 • Тип

  K14D + SHVS (48V)

 • Кількість циліндрів

  4

 • Кількість клапанів

  16

 • Робочий об'єм, см3

  1373

 • Паливна система

  безпосереднє впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  73,0 × 82.0

 • Ступінь стискання

  10,9

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/об/хв

  129(95)5500

 • Крутний момент, Н-м/хв

  235/2000-3000

 • Робоча напруга SHVS, В

  48

Двигун

Система привода

Трансмісія

Передавальні числа

1-а

2-а

3-а

4-а

5-а

6-а

Передача заднього ходу

Передавальне число головної передачі

Бензиновий 1,6 л WT

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

3.545

1.904

1.258

0.911

0.725

-

3.250

4.411

6AT

4.667

2.533

1.556

1.135

0.859

0.686

3.394

3.502

5MT

3.545

1.904

1.258

0.911

0.725

-

3.250

4.411

6AT

4.667

2.533

1.556

1.135

0.859

0.686

3.394

3.502

Бензиновий 1,4 л BOOSTERJET+ SHVS

2WD

4WD (ALL GRIP)

6AT

6AT

4.044

4.044

2.371

2.371

1.556

1.556

1.159

1.159

0.852

0.852

0.672

0.672

3.193

3.193

3.502

3.502
 • Рульове керування

  Зубчато-рейкового типу

 • Гальма передніх коліс

  Вентильовані дискові

 • Гальма задніх коліс

  Дискові

 • Підвіска передніх коліс

  Стійка McPherson з пружиною

 • Задняя подвеска

  Торсіонна балка з пружиною

 • Шини

  215/60R16, 215/55R17

Двигун

Система привода

Трансмісія

Орієнтовна витрата палива (NEDC)*1

Міський цикл, л/100 км

Заміський цикл, л/100 км

Комбінований цикл, л/100 км

Орієнтовна витрата палива (WLTC)*2

Комбінований цикл, л/100 км

Екологічний клас

Максимальна швидкість, км/год

Час розгону від 0 до 100 км/год, с

Викиди CO2 (NEDC)*1

Викиди CO2 (WLTC)*2

1,6 л Бензиновий WT

1,4 л Бензиновий BOOSTERJET + SHVS

2WD

4WD (ALL GRIP)

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

6AT

6AT

7,1 7,9 7,6 8,2 - -
5,1 5,2 5,5 5,5 - -
5,8 6,2 6,2 6,5 - -
- - - - 5.7-5.9 6.2-6.5
Euro 5 Euro 6 Euro 6
180 180 180 180 190 190
11,5 12,5 12,0 13,0 9,5 10,2
136 142 145 149 - -
- - - - 128-133 140-146

Комплектація та ціни Комплектація та ціни
КОМПЛЕКТАЦІЯ ПРИВІД ТРАНСМІСІЯ СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ НА АВТО ВИРОБНИЦТВА
2022 Р.В. (ГРН.)
РЕГУЛЯРНІ ЦІНИ НА АВТО ВИРОБНИЦТВА
2022 Р.В. (ГРН.)
VITARA 1,6 л. GL+ (LIMITED) 2WD 6AT 744 900 799 900
VITARA 1,6 л. GL+ (LIMITED) ALL GRIP (4WD) 5MT 745 000 800 000
VITARA 1,6 л. GL+ (LIMITED) ALL GRIP (4WD) 6AT 800 000 855 000
VITARA 1,6 л. GLХ (LIMITED) ALL GRIP (4WD) 6AT 865 000 920 000
VITARA 1,4 л. GLX (LIMITED) 2WD 6AT 905 000 960 000
VITARA 1,6 л. GL+ (LIMITED) ALL GRIP (4WD) 6AT 800 000 855 000
VITARA 1,4 л. GLX (LIMITED) ALL GRIP (4WD) 6AT 960 000 1 015 000
VITARA 1,6 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 6AT 840 000 855 000
VITARA 1,6 л. GL 2WD 5MT - 663 900
VITARA 1,6 л. GL 2WD 6AT - 724 000
VITARA 1,6 л. GL+ 2WD 6AT - 799 900

Loading...