Чисте повітря у вашому Suzuki: знижка 20% на фільтр кондиціонера та роботи по його заміні


Чистый воздух в вашем Suzuki: скидка 20% на фильтр кондиционера и работы по его замене 07.05.2021

В очікуванні літа та характерної спеки у повітрі, з 11 травня 2021 р. Suzuki розпочинає всеукраїнську акцію та пропонує спеціальні ціни на роботи по заміні фільтра кондиціонера і придбання фільтра кондиціонера зі знижкою 20%.

Під час регулярного користування системою кондиціонування пил, вода, комахи, зміна температури та інші зовнішні чинники впливають на якість її роботи та в подальшому може знизити її ефективність. Важливо вчасно виконувати роботи з профілактики та очищення системи контролю температури в салоні - особливо за таких ознак, як відсутність ефекту охолодження, нехарактерні шуми при ввімкненні/вимкненні системи і у робочому режимі, неприємні запахи, які є ознакою забруднення системи - причиною цьому можуть бути бактерії/грибки, пліснява та інші забруднювачі, які передаються у салон через повітря. Дуже важливо слідкувати за станом фільтра кондиціонера в автомобілі – перевіряти його стан та своєчасно проводити заміну.

Кондиціонер дарує комфортний клімат у салоні автомобіля та робить поїздку приємною за будь-яких погодних умов.

Акція діє з 11 травня по 30 червня 2021 року включно у всіх дилерських центрах Suzuki.

Додаткову інформацію по акції можна дізнатися у співробітників офіційного сервісного центру Suzuki Ніко Істлайн Запоріжжя за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 74-Б (Набережна магістраль), або за телефонами:
(061) 2222-331
(067) 613-14-86

Чекаємо на вас!


Loading...