ЧИСТЕ ПОВІТРЯ У ВАШОМУ SUZUKI: 20% ЗНИЖКИ НА ФІЛЬТР КОНДИЦІОНЕРУ


ЧИСТЫЙ ВОЗДУХ В ВАШЕМ SUZUKI: 20% СКИДКИ НА ФИЛЬТР КОНДИЦИОНЕРА 04.05.2020

В очікуванні літа та характерної спеки у повітрі, з  4 травня 2020 р. ми пропонуємо спеціальні ціни зі знижкою 20% на фільтри кондиціонерів.

Під час регулярного користування системою кондиціонування пил, вода, комахи, зміна температури та інші зовнішні чинники впливають на якість її роботи та в подальшому може знизити її ефективність. Важливо вчасно виконувати роботи з профілактики та очищення системи контролю температури в салоні - особливо за таких ознак, як відсутність ефекту охолодження, нехарактерні шуми при ввімкненні/вимкненні системи і у робочому режимі, неприємні запахи, які є ознакою забруднення системи - причиною цьому можуть бути бактерії/грибки, пліснява та інші забруднювачі, які передаються у салон через повітря. Дуже важливо слідкувати за станом фільтра кондиціонера в автомобілі – перевіряти його стан та своєчасно проводити заміну.

Кондиціонер дарує комфортний клімат у салоні автомобіля та робить поїздку приємною за будь-яких погодних умов.

Акція діє з 4 по 31 травня 2020 року включно.

Додаткову інформацію по акції можна дізнатися у співробітників сервісної станції офіційного дилера Ніко Істлайн Запоріжжя по вул. Перемоги, 74 Б (Набережна магістраль).

Телефонуйте: (061) 2222 331.


Loading...